Nagranie webinarium | Rezerwa strategiczna w firmie rodzinnej – Jak zbędne zasoby mogą pozwolić budować lepszą przyszłość biznesu?

Przekazujemy w Wasze ręce podsumowanie oraz nagranie kolejnego, już 33 webinarium w ramach projektu LCK pt. “Rezerwa strategiczna w firmie rodzinnej – Jak zbędne zasoby mogą pozwolić budować lepszą przyszłość biznesu?“. Webinarium odbyło się w czwartek 16 lipca 2020 roku, a poprowadził je dla Was dr Jacek Pogorzelski – ekspert w zakresie strategii marketingowej oraz zarządzania marką i doświadczeniem klienta. Moderował spotkanie Tomasz Budziak – wiceprezes zarządu IFR.

W trakcie webinarium omówiliśmy, co składa się na rezerwę strategiczną, jaki jej poziom jest właściwy oraz jak ją wykorzystać do rozwoju firmy. Na przykładzie znanych polskich i zagranicznych firm dowiedzieliśmy się, jak “zbędne zasoby” pomagają zbudować przewagę konkurencyjną i zabezpieczyć biznes w trakcie kryzysu. Poznaliśmy także koncepcję Geoffrego Moore’a przedstawiającą 4 zestawy celów i kryteriów oceny działalności każdego przedsiębiorstwa: strefa rezultatów, strefa produktywności, strefa inkubacji innowacji oraz strefa transformacji. Pełną prezentację z webinarium oraz nagranie na YouTube znajdziecie poniżej.

Prezentacja – Rezerwa strategiczna w firmie rodzinnej [PDF] Pobierz


Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”