Nagranie webinarium | Employee experience w dobie kryzysu. Egzamin dojrzałości z bycia liderem

Drodzy Rodzinni, publikujemy nagraniem kolejnego webinarium IFR pt. “Employee experience w dobie kryzysu. Egzamin dojrzałości z bycia liderem“. Webinarium odbyło się w dn. 23 lipca br., a poprowadził je Rafał Jatczak – ekspert HR, rekruter, doradca zawodowy, autor blogu “Sposoby na zasoby“. Moderował spotkanie Krzysztof Ogorzałek (członek zarządu IFR).

Podczas webinarium rozmawialiśmy o tym czym jest motywacja i jak managerowie poprawnie powinni z niej korzystać. Omówiliśmy przykłady skutecznych czynników motywujących pracowników. Pochyliliśmy się nad skutecznym wykorzystaniem zarządzania emocjami i zaufaniem pracowników w momencie kryzysowym. Skupiliśmy się na komunikacji, inteligencji emocjonalnej i wspólnie szukaliśmy odpowiedź na pytanie jak radzić sobie z emocjami i stresem w pracy. Ponadto poruszyliśmy kwestię roli lidera i employee experience w dobie kryzysu, a także omówiliśmy jak zniwelować ryzyko nadszarpniętej reputacji firm.

Zachęcamy również do obserwowania bloga Rafała Jatczakawww.sposobynazasoby.pl, a także na Facebook i LinkedIn. Bezpośrednio skontaktować się z ekspertem możecie mailowo pod adresem: [email protected]

Niżej znajdziecie prezentację z wydarzenia oraz linki do artykułów rozszerzających bardziej zagadnienia, o których była mowa.

Prezentacja – Employee experience w dobie kryzysu [PDF] Pobierz

Dodatkowo zamieszczamy dwa teksty o obecnym rynku pracy:


Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]