Podsumowanie spotkania mentoringowego z firmą rodzinną Renex

25 kwietnia 2018 r. we Włocławku odbyło się spotkanie mentoringowe poświęcone różnorodnym aspektom kształtowania struktury firmy ukierunkowanej na sukcesję​.

Gospodarzem wydarzenia była firma rodzinna RENEX – jedną z największych i najdłużej działających polskich firm, dostarczającą najnowsze technologie w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych. Ekspertem merytorycznym spotkania był Michał Mieszkiełło – Lider Praktyki Doradztwa Korporacyjnego z Kancelarii Ożóg Tomczykowski (partner Strategiczny Stowarzyszenia IFR).

W pierwszej części spotkania po krótkim wprowadzeniu i zapoznaniu się uczestników, gospodarze oprowadzili wszystkich obecnych po swoim innowacyjnym przedsiębiorstwie, a także zainspirowali mnóstwem ciekawych pomysłów na rozwój biznesu. Następnie ekspert z Kancelarii Ożóg Tomczykowski prezentował ciekawe aspekty prawne związane z sukcesją w firmie. To właśnie zmiany pokoleniowe są kwestią, która szczególnie interesuje obecnie polskich przedsiębiorców rodzinnych. Rozmowy kontynuowano podczas przepysznego obiadu przygotowanego specjalnie dla Rodzinnych przez szefa kuchni Portofino – zapewne najlepszej restauracji z kuchnią śródziemnomorską nie tylko we Włocławku, ale i w całym województwie kujawsko-pomorskim.

Dziękujemy gospodarzom za gościnność, ekspertowi merytorycznemu za bezcenną wiedzę merytoryczną, a uczestnikom za miłą atmosferę podczas wydarzenia. Osobne podziękowanie należą się Aleksandrze Jasińskie-Klosce oraz Marzenie Szczotkowskiej-Topić​ za organizację i koordynację wydarzenia.

Do zobaczenia na kolejnych naszych wydarzeniach!

Relacja zdjęciowa