Spotkanie mentoringowe z firmą Mikomax [Aktualizacja]

Aktualizacja 23.05.2018

Informujemy, że spotkanie mentoringowe z firmą Mikomax zostało odwołane.


Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków naszego Stowarzyszenia na kolejne spotkanie mentoringowe pt. “Zmiany kultury i nawyków organizacji poprzez pełne wdrożenie strategii w strefie zarządzania danymi. Organizatorem spotkania jest Członek IFR – firma Mikomax Smart Office, przedstawiciele której podzielą się własnym doświadczeniem w zakresie wprowadzania niezbędnych zmian związanych z wejściem w życie Rozporządzenia Unii Europejskiej o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Spotkanie poprowadzi p. Anna Kwiecień Administrator Bezpieczeństwa Informacji, Audytor Wiodący w Kwiecień i Partnerzy. Z biogramem prowadzącej można zapoznać się pod tym linkiem.

Wydarzenie odbędzie się 25 maja 2018 r. (piątek) w Łodzi w siedzibie organizatora przy ul. Dostawcza 4 (Łódź-Widzew). Czas trwania spotkania: 14.00-17.00 – w tym przerwa kawowa oraz pytania indywidualne.

* Przy wjeździe na teren firmy, prosimy podać hasło portierowi “RODO” i kierować się prosto. Wejście do siedziby znajduje się po lewej stronie budynku.

AGENDA SPOTKANIA

Zgłoszenia uczestnictwa za pośrednictwem formularza poniżej. Rejestracje przyjmowane są do dn. 22 maja 2018 r. Każde zgłoszenie będzie potwierdzane poprzez e-mail. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

REJESTRACJA

Aby wynieść ze spotkania jak najwięcej korzyści, bardzo prosimy o zapoznanie się z załączoną powyżej Agendą, przygotowaną przez osobę prowadzącą i wcześniejsze przygotowanie pytań lub sugestii, które zagadnienia są dla Państwa najważniejsze. Pozwoli to nam lepiej przygotować się do spotkania. Warto podać branżę, wtedy Audytor (w czasie warsztatów) udzieli konkretnych wskazówek na czym się należy koncentrować przy wprowadzaniu RODO w firmie.

Sugestie i pytania proszę kierować do:

W imieniu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych i Zarządu firmy Mikomax Smart Office serdecznie zapraszamy!


UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST BEZPŁATNY dla Członków IFR z uregulowaną składką za rok 2018.

Dla osób bez opłaconych składek koszt uczestnictwa wynosi 300 zł.

Składkę członkowską IFR w wysokości 400zł można uregulować dokonując wpłaty na poniższe konto bankowe Stowarzyszenia:

Inicjatywa Firm Rodzinnych, ul. Bobrowiecka 1A, 00-728 Warszawa

Nr konta: PL 50 1240 1024 1111 0010 1662 8877

Do zobaczenia z Łodzi!