Śląski oddział firm rodzinnych w Kotrak

13 września w siedzibie Grupy Kotrak odbyło się spotkanie Śląskiego Oddziału Inicjatywy Firm Rodzinnych. Trzeci — po łódzkim i małopolskim — oddział, został powołany 1 września b.r.!

Zgodnie z planem, każde zebranie nowopowstałej grupy ma się odbywać w siedzibie innej firmy członkowskiej. W ubiegły wtorek nowoczesny Software House w Katowicach gościł 15 przedstawicieli firm rodzinnych z regionu. Łukasz Rotarski(ANRO), dzięki któremu powstał śląski oddział, przywitał zebranych i zapoczątkował dyskusję o wytyczaniu celów działania.
oddzial-slaski-19wrz2016-kotrak
.
Uczestnicy wymieniali także swoje doświadczenia. Irena Kurdziel, Właścicielka Grupy Kotrak opowiadała o swoim podejściu do sukcesji. Przekonywała, że najważniejsze jest zaufanie do następcy i podjęcie zdecydowanej, jednoznacznej decyzji o przekazaniu biznesu.
CCO Grupy Kotrak Tomasz Brodziak prezentował dokonania firmy na rynkach międzynarodowych. Wskazywał, w jaki sposób właściwie dobrane oprogramowanie usprawnia pracę przedsiębiorstwa i zwiększa jego zyski. świętujący w tym roku 25-lecie Kotrak na co dzień obsługuje ponad 6500 Klientów na 4 kontynentach.
Informacja o kolejnym spotkaniu zostanie wkrótce ogłoszona. Osoby, które chciałyby dołączyć do Śląskiego Oddziału IFR, mogą tego dokonać poprzez formularz rejestracji.

Więcej zdjęć: <GALERIA>