Sukcesorzy dla sukcesorów – I Ogólnopolski Zjazd Sukcesorów

W miniony weekend, odbył się pierwszy Ogólnopolski Zjazd Sukcesorów Firm Rodzinnych. Spotkanie miało na celu integrację środowiska młodych osób, które przygotowują są do objęcia sterów w przedsiębiorstwach kierowanych przez ich rodziców. Nie zabrakło solidnej porcji wiedzy. Co ciekawe, sam zjazd został zorganizowany przez samych sukcesorów.

zlot-sukcesorow-news1  zlot-sukcesorow-news2

zlot-sukcesorow-news3  zlot-sukcesorow-news4

Impreza miała miejsce we Włocławku, w hotelu Portofino w dniach 16-18 września 2016, na której gościło ponad 30 młodych przedstawicieli różnych firm. Organizatorzy, którymi byli sami uczestnicy, zapewnili sobie nie tylko odpowiednią dawkę rozrywki, ale porcję jakże potrzebnej wiedzy. Wiedzy o tym “Jak dogadać się z seniorem” i o “Sposobach na seniora”.  Mogli też zwiedzać zakątki rodzinnej firmy RENEX, podpatrywać rozwiązania biznesowe i sprawdzić, jakie efekty przynosi realizacja różnych form strategii w firmie rodzinnej. Wszystko na wesoło i na luzie. Po to by móc dalej z pasją realizować się życiu biznesowym.

Sobotnią formę imprezy, zwieńczył bal przebierańców o tematyce “Cztery pory roku”. W niedzielę już tylko relaks. Sauna, grota solna oraz uczestnictwo w akcji charytatywnej w domu dziecka w Brześciu Kujawskim. Po trzech, w niedzielę uczestnicy wrócili do firm by z nową energią przystąpić do pracy.

Więcej o programie zjazdu można przeczytać na stronie www.sukcesorzy.pl