Tarczometr – Weryfikator wsparcia w Tarczy Antykryzysowej

Przedsiębiorcy, z przyjemnością przekazujemy w Wasze ręce weryfikator dostępności wsparcia z Tarcz Antykryzysowych, przygotowany przez przez zespół podatkowy naszego członka, firmę rodzinną Arena Advisory. Narzędzie pozwala w kilkanaście sekund każdej firmie sprawdzić, jakie formy wsparcia i w jakiej wysokości, są dla niej dostępne.

Tarczometr jest bezpłatny, intuicyjny w obsłudze i dostępny dla każdego przedsiębiorcy przez przeglądarkę. To prawdopodobnie pierwsze tego typu narzędzie online. Tym samym zachęcamy do przekazywania informacji o nim dalej, do zaprzyjaźnionych firm i klientów.

Narzędzie obsługiwane jest przez większość przeglądarek internetowych, nie wymaga także podawania żadnych poufnych danych. Na podstawie prostej weryfikacji przedstawia dostępne i możliwe do dalszego sprawdzenia przez przedsiębiorcę formy pomocy, przygotowane w ramach Tarcz antykryzysowych i Tarczy finansowej, przy czym z konieczności, pewne założenia zostały uwzględnione w skróconej i uproszczonej formie. Więcej o samym narzędziu poniżej.

WERYFIKATOR
Czytaj dalej…