Wsparcie przedsiębiorców po pandemii COVID-19 i obecna sytuacja w samorządzie lokalnym

Spotkanie firm rodzinnych z burmistrzem Grodziska Mazowieckiego

Drodzy Rodzinni z Grodziska Mazowieckiego i okolic,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie firm rodzinnych z naszego regionu w dn. 3 czerwca w godz. 10:00-11:00, organizowane on-line wspólnie z Urzędem Miasta Grodzisk Mazowiecki, na czele z burmistrzem Grzegorzem Benedykcińskim. Podczas wydarzenia rozmawiać będziemy o wsparciu przedsiębiorców dotkniętych skutkami pandemii COVID-19 oraz omówimy sytuację gospodarczą w samorządzie lokalnym.


WEŹ UDZIAŁ W SPOTKANIU
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Na spotkaniu będziemy mówić szczegółowo m.in. o:

  • realizowanych i planowanych przez samorząd formach wsparcia lokalnych przedsiębiorców;
  • skutkach zamrożenia gospodarki dla lokalnego środowiska gospodarczego;
  • konsekwencjach COVID-19 w dłuższej perspektywie.

Wsparcie przedsiębiorców w obecnym trudnym czasie jest bardzo ważne. Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych od 2018 roku realizuje projekt LCK (tworzenie Lokalnych Centrum Kompetencji Firm Rodzinnych), którego celem jest pomoc firmom rodzinnym w przetrwaniu i rozwoju własnej działalności. Projekt jest realizowany w 7 miastach kraju, we współpracy ze Związkiem Miast Polskich, Agencją Rozwoju Regionu Kutnowskiego oraz Izbą Przemysłu i Żeglugi w Sevilli.

Odpowiadając na zapotrzebowanie właścicieli firm w ramach projektu uczestnikom oferowane jest bezpłatne e-Doradztwo specjalistów z różnych dziedzin, tematyczne Webinaria i nagrania na portalu [www.firmyrodzinne.eu] oraz networking on-line.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu i do zadawania pytań!

Przedsiębiorców z Grodziska Mazowieckiego zainteresowanych udziałem w projekcie LCK zachęcamy do kontaktu z naszym Animatorem Lokalnym, członkinią zarządu Stowarzyszenia IFR: Beatą Dobrowolską: [email protected]


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”