Webinarium LCK #30 | Zwinne zarządzanie w kryzysowych czasach

Tradycyjne podejście do zarządzania nie sprawdza się w momentach kryzysowych, kiedy trzeba działać szybko, błyskawicznie dostosowując się do zmieniającego się otoczenia biznesowego. Kiedy realia zmieniają się z minuty na minutę, rozbudowana dokumentacja i długofalowe plany na niewiele się przydają. Dlatego w wymagających czasach najlepiej poradzą sobie te firmy, dla których “zwinność” jest czymś więcej niż tylko szumnym hasłem marketingowym.


WEŹ UDZIAŁ W WEBINARIUM
Instrukcja udziału w webinarium przez ClickMeeting [PDF]

Zapraszamy na kolejne webinarium organizowane z firmą rodzinną Family IT, które poprowadzą poprowadzą Jakub Kompa (doradca strategiczny, Family IT) oraz Mateusz Żurawik-Le Mercier (Scrum Master, Agile Coach). Moderować je będzie Tomasz Budziak – wiceprezes zarządu IFR. Webinarium realizowane jest w ramach projektu #LCK (tworzenia Lokalnych Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych).

Podczas webinarium dowiesz się m.in.:

  • na czym polega zwinne zarządzanie firmą;
  • jak sprawdzić czy twoja firma naprawdę jest zwinna, czy tylko udaje;
  • w jaki sposób najlepiej wybrać spośród wielu zwinnych podjeść to, które najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie i jak je wdrożyć.

Uczestnicy webinarium będą mogli na żywo zadawać pytania. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting.

  • Temat: Zwinne zarządzanie w kryzysowych czasach
  • Termin: 9 czerwca 2020 roku (wtorek), godz. 17:00-18:30

Serdecznie zapraszamy do udziału!

PROWADZĄCY

Jakub Kompa – Doradca strategiczny Family IT, prezes Stowarzyszenia Lepszy Służewiec. Od lat związany ze wspieraniem polskich firm w dziedzinie rozwoju. Były kierownik think-tanku „Poland, Go Global!” wspierającego polskich przedsiębiorców w ekspansji zagranicznej. Zaangażowany w projekty związane ze społeczną odpowiedzialność biznesu. Uważa, że „firmy rodzinne są fundamentem gospodarki i powinny być bardziej wspierane przez państwo”.

Mateusz Żurawik-Le Mercier – Scrum Master i Agile Coach pracujący zarówno z osobami na wyższych szczeblach firmowej hierarchii jak również z zespołami. W codziennej pracy stosuje podejścia Scrum i Kanban. Prowadzeniem zwinnych zespołów zajmował się w branży medialnej. Szkolił też wyższą kadrę menedżerską z założeń Scruma i współorganizował warszawską społeczność scrumową. Obecnie prowadzi zwinne zespoły w branży finansowej.

 

O FAMILY IT

Pomysł na własną działalność wziął się z wieloletnich obserwacji rynku IT w małych firmach rodzinnych i smutnej konstatacji, że chociaż wpływ systemów na funkcjonowanie tych firm jest równie duży co w przypadku największych korporacji, to jednak usługi IT są często świadczone na poziomie pozostawiającym wiele do życzenia. Dlatego zdecydowaliśmy się rozprawić z mitem złego, kosztownego, niezrozumiałego i awaryjnego systemu i stworzyć markę FamilyIT, której zadaniem będzie dostarczać usługi na poziomie oczekiwanym przez największe światowe firmy ale dopasowanym do polskich firm rodzinnych w przystępnej cenie, zawsze z myślą o kliencie. www.familyit.pl


#LCK – to projekt dedykowany przedsiębiorstwom rodzinnym. Celem tej inicjatywy jest wspieranie firm w rozwijaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Projekt oferuje przedsiębiorcom rodzinnym bezpłatne seminaria, webinaria, indywidualne usługi doradcze oraz bazę wiedzy zawierającą artykuły, raporty i materiały wideo na portalu: www.firmyrodzinne.eu


*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”