Walne zebranie Członków IFR – Wybór Władz | Zmiana Statutu

Jednym z głównych elementów funkcjonowania naszego Stowarzyszenia, zrzeszającego przedsiębiorców rodzinnych z całej Polski, są regularnie organizowane Walne Zebrania Członków IFR. Jest to szczególnie ważne wydarzenie dla naszej organizacji, podczas których wspólnie dyskutujemy o działalności Stowarzyszenia, kierunkach jego rozwoju oraz nowych inicjatywach i pomysłach. Oprócz tego, zebrania te pełnią również zasadniczą funkcje organizacyjną, gdyż wybieramy na kolejne dwa lata Zarząd i organy Stowarzyszenia oraz podejmujemy inne ważne decyzje, które determinują dalszą działalność i aktywność IFR.

Ten rok nie będzie wyjątkiem, dlatego serdecznie zapraszamy na tegoroczne WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW IFR, które odbędzie się w dn. 20 czerwca 2018 r. w Warszawie w Centrum Giełdowym S.A. przy ul. Książęcej 4 (Sala Imperium). Zebranie rozpocznie się o godz. 10:00 (I termin) oraz o 10:15 (II termin). Dlatego już dzisiaj prosimy o rezerwacje terminu w Państwa kalendarzach!

Bardzo prosimy o rejestrację (w celu potwierdzenia udziału) poprzez krótki formularz online:

REJESTRACJA

(Wypełnienie formularza zajmie Państwu nie więcej niż minutę)

Osoby, które nie będą mogły pojawić się osobiście na Walnym Zebraniu, zachęcamy do przekazania PEŁNOMOCNICTWA innemu Członkowi IFR

Program nadchodzącego Walnego Zebrania Członków IFR obejmuje m.in. następujące punkty:

 • Sprawozdanie z dwóch lat działalności obecnego Zarządu Stowarzyszenia;
 • Wybory nowego Zarządu oraz innych organów Stowarzyszenia (Sąd Koleżeński i Komisja Rewizyjna);
 • Przedstawienie i przyjęcie zmian do Statutu Stowarzyszenia;

Załączamy również Uchwałę Zarządu “o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia” wraz z porządkiem obrad.

Uchwała Zarządu IFR 1/04/2018 [PDF] Pobierz

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w Walnym Zebraniu Członków IFR. Jest to szczególnie istotna kwestia dla sprawnego funkcjonowania naszego Stowarzyszenia.

 


 1. Podczas Walnego Zebrania zaplanowane jest przedstawienie, omówienie oraz przyjęcie zmian do Statutu Stowarzyszenia, skierowanych na usprawnienie funkcjonowania naszej organizacji. Zmiany te zostały opracowane przez Zarząd Stowarzyszenia, a jego ostateczna wersja przygotowana przez Członka Zarządu – Radcę Prawnego Adama Krause. Poniżej załączamy (1) aktualny Statut z zaznaczonymi propozycjami zmian oraz (2) projekt nowego Statutu zatwierdzony przez Zarząd IFR:

  (1) Aktualny Status z zmianami [PDF] Pobierz
  (2) Projekt nowego Statutu [PDF] Pobierz
 2. W razie nieobecności na tegorocznym Walnym Zebraniu Członków IFR, przypominamy o możliwości przekazania pełnomocnictwa dla zaprzyjaźnionego Wam dla Członka IFR, który w Waszym imieniu będzie mógł brać udział w głosowaniach. Wypełnione i podpisane pełnomocnictwa prosimy przesłać pocztą na adres Biura IFR (ul. Bobrowiecka 1a, 00-728 Warszawa) oraz skan na naszą skrzynkę ([email protected]). Wzór pełnomocnictwa do pobrania:

  Pełnomocnictwo IFR 2018 [PDF] Pobierz
  Pełnomocnictwo IFR 2018 [DOCX] Pobierz
 3. Przypominamy także, że każdy Członek Stowarzyszenia ma prawo startować w wyborach do władz IFR. Swoją kandydaturę można zgłosić w podanym wyżej formularzu (hiperłącze) zaznaczając TAK w pkt. 5 i następnie wypełniając drugą sekcję formularza. Oczywiście podczas Walnego Zebrania również będzie możliwość zgłoszenia się oraz przedstawienia pomysłów i planów działalności na rzecz środowiska firm rodzinnych w Polsce. Serdecznie zachęcamy do aplikowania!

Z przyjemnością informujemy, że w tym samy dniu (20.06.2018) o godz. 15:00 odbędzie się również się Gala Finałowa Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku, organizatorem którego jest nasze Stowarzyszenia. Z tej okazji po Walnym Zebraniu zapraszamy wszystkich Członków IFR na Salę Notowań GPW i udziału w uroczystej ceremonii ogłoszenia wyników Konkursu, podczas której zostanie nagrodzony główny zwycięzca oraz laureaci we wszystkich czterech kategoriach. Bez wątpienia jest to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez nasze Stowarzyszenie, które będzie dodatkową atrakcją dla Członków IFR.


Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia
Jednocześnie powiadamiamy, że w związku z aktualizacją bazy Członków IFR, Zarząd podjął uchwałę o powołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia IFR, które odbędzie się w dniu 5 czerwca 2018 r. o godz. 10:30 (I termin) oraz o godz. 11:00 (II termin) w Biurze IFR w Warszawie przy ul. Bobrowieckiej 1A.

Załączamy również Uchwałę Zarządu “o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia” wraz z porządkiem obrad.

Uchwała Zarządu IFR 2/04/2018 [PDF] Pobierz

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu z Biurem IFR: