Zakończenie pierwszej edycji Akademii GPW Growth

Gospodarzem podsumowania pierwszej edycji programu GPW Growth była Izabela Olszewska, Członek Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw, którzy ukończyli cykl spotkań trwający od września 2019 r. oraz partnerzy programu: Polski Fundusz Rozwoju S.A., Polska Agencja Inwestycji i Handlu, EY Academy of Business, Baker McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp. k., Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Sp. k., NBS Communications, CFA Society, Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, Business Dialog.

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych partnerem 1. edycji Akademii GPW Growth. Więcej…

– Głównym celem programu GPW Growth jest wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw w budowaniu wartości firmy i wchodzeniu na nowy poziom rozwojowy. Program GPW Growth to przede wszystkim przekazywana wiedza praktyczna przez uznanych ekspertów rynkowych i doświadczonych przedstawicieli spółek giełdowych. Pozytywnym elementem jest integracja grupy, służąca nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych. Bardzo liczymy, że na bazie uczestników pierwszej i kolejnych edycji uda nam się stworzyć społeczność absolwentów GPW Growth, czyli krąg dzielących się wiedzą i wspierających się przedsiębiorców – powiedziała Izabela Olszewska, Członek Zarządu GPW.

GPW Growth to kompleksowy program adresowany do małych i średnich firm oraz oparty o zidentyfikowane potrzeby tych przedsiębiorstw. W pierwszej edycji Akademii GPW Growth udział wzięło 21 uczestników z 13 spółek. Podczas cyklu dziesięciu „szytych na miarę” sesji warsztatowych uczestnicy dowiedzieli się jak za pomocą sprawdzonych narzędzi skutecznie zwiększyć wartość swojej firmy. W sumie odbyli ponad 120 godzin wykładów i spotkań, w tym m.in. spotkania networkingowe z ekspertami i praktykami biznesu, warsztaty, case studies, indywidualne rozmowy. Program pierwszej edycji szkoleń obejmował cztery zakresy tematyczne:

  • Rozwój,
  • Kapitał na rozwój,
  • Relacje,
  • Przywództwo.

Uczestnicy Akademii mieli również unikalną okazję do wymiany doświadczeń z zarządzania z uznanymi ekspertami biznesowymi. Istotnym elementem, poza wysoką zawartością merytoryczną programu były też spotkania networkingowe, które towarzyszyły poszczególnym sesjom tematycznym. Zwieńczeniem szkolenia była ceremonia rozdania certyfikatów „Ready for Growth”.

Trwa nabór do drugiej edycji Akademii GPW Growth | GPW uruchomiła rekrutację do drugiej edycji Akademii GPW Growth, której celem jest wzmocnienie kompetencji liderów oraz pomoc w wyznaczeniu nowy kurs w rozwoju firm w czasach pandemii Covid-19. Druga edycja programu jest powtórzeniem poprzedniej, jeśli chodzi o tematykę, natomiast zaproszeni zostali nowi eksperci i prowadzący narzędziownię. Cykl dziesięciu sesji Akademii GPW Growth to w sumie ponad 110 godzin warsztatów i wykładów oraz liczne wydarzenia towarzyszące. Cały program potrwa od października 2020 r. do czerwca 2021 r., kiedy rozdane zostaną certyfikaty „Ready for Growth”. Osoby zainteresowane szkoleniem mogą zgłaszać się do drugiej edycji Akademii pod adresem [email protected].

GALERIA