Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

II Kongres Patriotyzmu Ekonomicznego

10 listopada 2018 godz.09:00-18:00

Drodzy Rodzinni, w imieniu naszego partnera – Towarzystwa Biznesowe S.A. – serdecznie zapraszamy na wydarzenie II Kongres Patriotyzmu Ekonomicznego.

Patriotyzm ekonomiczny to taka społeczna gra zespołowa” – powiedziała dr Joanna Szalacha-Jarmużek podczas I Kongresu Patriotyzmu Ekonomicznego. Na czym dokładnie polega ta gra? I co musimy zrobić, by osiągnąć wynik na miarę naszych oczekiwań i naszego potencjału? Odpowiedzi na te i inne pytania poszukamy 10 listopada w Warszawie, podczas II Kongresu Patriotyzmu Ekonomicznego.

Kongres Patriotyzmu Ekonomicznego to ogólnopolskie spotkanie przedsiębiorców, dla których Polska i jej wymiar ekonomiczny mają szczególne znaczenie.

Na uczestników Kongresu czeka 7 ciekawych paneli dyskusyjnych, w których udział wezmą specjaliści poszczególnych dziedzin. Wśród tegorocznych tematów są m.in. branża budowlana, startupy oraz polskie firmy na rynkach zagranicznych.

Ale najmocniejszą stroną Kongresu Patriotyzmu Ekonomicznego są kuluary. Wszystkie wydarzenia organizowane przez Towarzystwa Biznesowe sprzyjają nawiązaniu kontaktów biznesowych i wymienienia się doświadczeniami. To doskonała okazja, by poznać innych wartościowych przedsiębiorców z całej Polski.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: kongrespatriotyzmuekonomicznego.pl

Szczegóły

Data:
10 listopada 2018
Czas:
09:00-18:00
Wydarzenie Category:

Miejsce

Hotel Arche
Al. Krakowska 237
Warszawa, 02-180 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
hotele.arche.pl

Organizator

Towarzystwa Biznesowe S.A.
Email:
kontakt@towarzystwabiznesowe.pl