ŁączymyByBudować relacje! – czyli wyjazd z cyklu “IFRowa INTEGRACJA”

Serdecznie zapraszamy na kolejny w tym roku Wyjazd Integracyjny, który odbędzie się w terminie 22-25 czerwca 2023 roku w Hotelu SPA Wieniawa (ul. Lipowa 24, 84-100 Rekowo Górne). Gospodarzem wyjazdu będzie zaprzyjaźniona firma rodzinna i członek Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych.

W trakcie wyjazdu zaplanowane są liczne spotkania networkingowe z udziałem lokalnego środowiska firm rodzinnych. Będzie to także okazja do poznania innych członków naszego Stowarzyszenia oraz zapoznania się ze specyfiką regionu i budowania nowych relacji biznesowych. Czyli to co w naszych spotkaniach zawsze najcenniejsze.

Hotel zapewnia także wiele aktywności pozwalających na relaks i odpoczynek. Znajdziemy tam SPA, które oferuje szeroką gamę masaży i zabiegów kosmetycznych. To także wymarzone miejsce nad morzem dla aktywnych osób. Bogate zaplecze rekreacyjno sportowe w Hotelu SPA Wieniawa pozwala przyjemnie i z korzyścią dla zdrowia spędzać czas.

Hotel Wieniawa to nowoczesny obiekt oferujący komfortowe warunki noclegowe i szkoleniowe. Lokalizacja pozwala także na relaks na łonie natury i czyy relaksujące spacery po Puszczy Darżlubskiej.

RAMOWY PLAN WYJAZDU
22.06 Wspólna kolacja zapoznawcza
23.06 Networkingowy LUNCH BIZNESOWY; relaks, spacery, golf dla chętnych
24.06 Spływ kajakowy rzeką Reda z Redy do Rezerwatu Beka; kolacja z degustacją wina
REJESTRACJA

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby zainteresowane udziałem w czerwcowym wydarzeniu prosimy o rejestrację do 7 czerwca 2023, która jest równoznaczna z rezerwacją.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego [email protected]


A jak to wyglądało poprzednim razem? Wiosenny Wyjazd Integracyjny, który odbył się w terminie 15-18 kwietnia 2023 roku w Dworze w Zabużu był okazją do zacieśniania znajomości wsród naszych Rodzinnych.

Spotkanie obfitowało w liczne aktywności jak wspólne spacery, wizytę w stadninie, degustacje wina czy ciekawe debaty w kameralnej rodzinnej atmosferze.