Nagranie webinarium | Nieuczciwa konkurencja ze strony pracowników

Przesyłamy podsumowanie i nagranie webinarium IFR z ubiegłego tygodnia zorganizowane wspólnie z Robertem Solgą (Radca Prawny, ekspert w zwalczaniu nieuczciwej konkurencji i ochronie informacji biznesowych) pod tytułem: “Nieuczciwa konkurencja ze strony pracowników – ryzyka dla firmy rodzinnej“. Webinarium odbyło się w dn. 22 października 2020 roku, a moderowała spotkanie Agata Hagno – członek zarządu IFR.

W trakcie webinarium szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, dlaczego firmy rodzinne są szczególnie narażone na nieuczciwą konkurencję ze strony pracowników? Wspólnie zastanawialiśmy się kiedy najczęściej dochodzi do przejęcia klientów i know-how przez pracowników. Ekspert doradził także, jak przygotować się na odejście pracownika i minimalizować straty, a także jak postępować w razie incydentu odejścia pracownika? Poruszona została także kwestia utworzenia tajemnicy przedsiębiorstwa. Prezentacja wyświetlana podczas webinarium załączona poniżej. Zgodnie z obietnicą przesyłamy także link do nagrania webinarium opublikowane na YouTube.

Zachęcamy do oglądania!

Więcej informacji o naszym ekspercie znajdziecie na stronach przez niego prowadzonych, a mianowicie: www.solga.pl oraz www.tajemnica-przedsiebiorstwa.pl – zachęcamy do kontaktu!

Dla uczestników webinarium Pan Mecenas przygotował kod promocyjny o wartości 100 zł (kod: ifr) na wzór umowy o zachowaniu poufności. Po wpisaniu kodu “ifr” następuje obniżenie ceny z 299 zł do 199 zł. Kod jest ważny do 6 listopada 2020 r.

Umowa o zachowaniu poufności powinna być podpisana z każdym pracownikiem – można powiedzieć, że należy to pakietu startowego przy zatrudnianiu. Więcej…

Prezentacja – Nieuczciwa konkurencja ze strony pracowników [PDF] Pobierz

Zapraszamy także do udziału w kolejnych naszych webinariach: [Kalendarz]